Hostina

Většinu významných životních událostí doprovází stolování. Stejně, jako se propojují jednotlivé chutě na talíři, sdílení tohoto zážitku spojuje ty, kdo se u něj sešli.

Oslavujeme výjimečné dny neobyčejně dobrým jídlem, ale stejně tak můžeme z obyčejných dní vytvořit vzpomínky, které v nás na dlouho zůstanou. 

Hostina s rodinou a přáteli
Narozeniny
Firemní teambuilding
Svatby

Ideální počet osob: 10-20

DSC2503-1
DSC2417

Pro vás

Máme slabost pro dobré jídlo a hodobóžové hostiny. Máme rádi obyčejné a kvalitní suroviny se kterými pracujeme s velkou péčí a respektem.  Z toho, co nám příroda právě dává připravíme menu přímo pro Vás. To nejlepší, co bychom nabídli našim blízkým rádi nachystáme i Vám. Zveme k ohni i ke stolu. Do zahrady i do domu. Ve svátečních šatech ale taky klidně bos.

Zážitkové grilování na ohni: 3tis. Kč / osoba (minimální počet osob 6)

fotka-132
fotka-125

U nás

Dobrou noc v našem domě může strávit 8 osob, ale ke stolu se nás vejde více. Dejte nám vědět, jaké je Vaše přání a my Vám sdělíme, zda jsme schopni ho splnit.

DSC5803
DSC5630

Piknik

Náš dům budiž Vaším zázemím. Ale to nejhodnotnější se nabízí i mimo něj. Sbalte si hostinu do nůše a vyražte objevovat krásy Pálavy. Po výletě, na dece a při západu… bude Vám chutnat ještě víc.

Piknikový koš pro 2 osoby

Cena: 1 400 Kč + vratná záloha 1 000 Kč za půjčení nůše

Složení: Láhev vína, 2x limonáda, 1x perlivá a 1x neperlivá voda, 2x naše domácí dezerty dle vlastního výběru,  tapas = proscuitto crudo, grana padano, ovoce, oříšky, pečivo, sandwich nebo Marināda chléb dle aktuální nabídky, příbory/ubrousky/skleničky, deka a nůše.

Možnost zarezervovat dopředu nebo objednat na místě.

Piknikový koš pro 4 osoby

Cena: 2 200 Kč + vratná záloha 1 000 Kč za půjčení nůše 

Složení: Láhev vína, 4x limonáda, 2x perlivá a 2x neperlivá voda, 4x naše domácí dezerty dle vlastního výběru, tapas = proscuitto crudo, grana padano, ovoce, oříšky, pečivo, 2x sandwich nebo Marināda chléb dle aktuální nabídky, příbory/ubrousky/skleničky, deka a nůše.

Možnost zarezervovat dopředu nebo objednat na místě.

Objednejte si hostinu

© 2021 | vytvořílo: tretri.cz