Dům

Tam, kde se vápencové pohoří rozléhá. V kraji, který byl kdysi mořem zalitý, my stále nasloucháme jeho šumění a užíváme si atmosféru jihu.

Místo plné kontrastů, kde tvrdé vápencové skály ční nad okolní zaoblenou krajinou. Místo slunných strání a tmavých lužních lesů, kde louky plné květů často zaplavované vodou jsou. Není u nás mnoho míst, která by se mohla pochlubit tak rozmanitou přírodou jako Pálava.

palava1
P5086020

Koncept a suroviny

Meruňka. Ta, co šťavnaté a sladké plody rodí nejen v naší zahradě, ale v celém tomto kraji. Co zde s láskou se urodí, my se stejnou péčí přinášíme na náš stůl. Ze sousedních farem vybíráme jen to dobré a měníme tyto suroviny v jídlo ryzí. Pravé, dobré, tělu i duši blahodárné.
kozy

Historie a rekonstrukce domu

Co tento kraj nabízí, my s díky přijímáme. Právě z vápence náš dům stojí. Dům s vinným sklepem, kde poklady místní úrody se koštují už více než 300 let. Dům s tradicí a historií, jenž vás sice z ulice uvítá původním barokním štítem, ale překvapí svou novou tváří ze strany druhé. S úctou k minulosti dáváme tomuto domu nový ráz.

imagegrid_10_0001_DSCF1808
imagegrid_11_0001_DSCF2049
imagegrid_11_0000_DSCF1977
imagegrid_10_0000_DSCF1880-HDR
kuchyn

Pozvání do domu

Zveme vás tedy do našeho viničního domu. Do jeho zahrady, kde dech se zatají z výhledů a jižní vánek těžkosti odvane. Zveme vás k ohni, který zahřeje nejen po těle. Zveme vás ke stolu, kam vejít by se měli nejen vaši nejbližší, ale i všechna láska k jídlu. Zveme vás do domu, jaký jsme si vysnili.
vino

Vyberte si pokoj

Vezměte s sebou své nejbližší a spojte zase na chvíli vaše jednotlivé životní příběhy do jednoho společného. Zázemí našeho rodinného domu je připraveno vás pohostit, okouzlit, inspirovat a předat různá poselství, jež budou vyslyšena těmi, kdo naslouchají.
Golden bath
Project type
Silver chalet
Project type
African black
Project type

Viniční dům

Ve třech ložnicích s vlastní koupelnou, se společným obývacím pokojem s kuchyní a krbem pojme 6-8 osob. Součástí domu je i zahrada plná bylinek a květů, kde stín tvoří vzrostlá meruňka.

Čekat na vás bude voňavý dům, připravené piknikové koše pro vaše výlety, zázemí plné krásy a pohodlí pro chvile, které se jen tak nezapomínají. Každý den u nás začíná vydatnou snídaní.

Možnost rezervace rodinného domu je po třech nebo šesti nocích, vždy od pondělí do čtvrtka, od čtvrtka do neděle nebo celý týden od pondělí až do neděle.

Pokoj Silver chalet 5 000 CZK/noc
Pokoj African black 5 000 CZK/noc
Pokoj Golden bath 6 000 CZK/noc

© 2021