Dům

Tam, kde se vápencové pohoří rozléhá. V kraji, který byl kdysi mořem zalitý, my stále nasloucháme jeho šumění a užíváme si atmosféru jihu.

Místo plné kontrastů, kde tvrdé vápencové skály ční nad okolní zaoblenou krajinou. Místo slunných strání a tmavých lužních lesů, kde louky plné květů často zaplavované vodou jsou. Není u nás mnoho míst, která by se mohla pochlubit tak rozmanitou přírodou jako Pálava.

palava1
P5086020

Koncept a suroviny

Meruňka. Ta, co šťavnaté a sladké plody rodí nejen v naší zahradě, ale v celém tomto kraji. Co zde s láskou se urodí, my se stejnou péčí přinášíme na náš stůl. Ze sousedních farem vybíráme jen to dobré a měníme tyto suroviny v jídlo ryzí. Pravé, dobré, tělu i duši blahodárné.
kozy

Historie a rekonstrukce domu

Co tento kraj nabízí, my s díky přijímáme. Právě z vápence náš dům stojí. Dům s vinným sklepem, kde poklady místní úrody se koštují už více než 300 let. Dům s tradicí a historií, jenž vás sice z ulice uvítá původním barokním štítem, ale překvapí svou novou tváří ze strany druhé. S úctou k minulosti dáváme tomuto domu nový ráz.

imagegrid_10_0001_DSCF1808
imagegrid_11_0001_DSCF2049
imagegrid_11_0000_DSCF1977
imagegrid_10_0000_DSCF1880-HDR
kuchyn

Pozvání do domu

Zveme vás tedy do našeho viničního domu. Do jeho zahrady, kde dech se zatají z výhledů a jižní vánek těžkosti odvane. Zveme vás k ohni, který zahřeje nejen po těle. Zveme vás ke stolu, kam vejít by se měli nejen vaši nejbližší, ale i všechna láska k jídlu. Zveme vás do domu, jaký jsme si vysnili.
vino

Vyberte si pokoj

Vezměte s sebou své nejbližší a spojte zase na chvíli vaše jednotlivé životní příběhy do jednoho společného. Zázemí našeho rodinného domu je připraveno vás pohostit, okouzlit, inspirovat a předat různá poselství, jež budou vyslyšena těmi, kdo naslouchají.
Golden bath
Project type
Silver chalet
Project type
African black
Project type

Viniční dům

Ve třech ložnicích s vlastní koupelnou, se společným obývacím pokojem s kuchyní a krbem pojme 6-8 osob. Součástí domu je i zahrada plná bylinek a květů, kde stín tvoří vzrostlá meruňka.

Čekat na vás bude voňavý dům, připravené piknikové koše pro vaše výlety, zázemí plné krásy a pohodlí pro chvile, které se jen tak nezapomínají. Každý den u nás začíná vydatnou snídaní.

Možnost rezervace rodinného domu je po dvou a více nocích vždy od pondělí do středy, od středy do pátku, od pátku do neděle a nebo celý týden od pondělí až do neděle.

Pokoj Silver chalet 5 000 CZK/noc
Pokoj African black 5 000 CZK/noc
Pokoj Golden bath 6 000 CZK/noc

© 2021 | vytvořílo: tretri.cz