Sad

Místo kde chodívali jsme každý den. Místo které nám učarovalo. Není již mnoho takových, plných stromů a života. A tak jsme přijali výzvu zde hospodařit. Vše co zde vypěstujeme, čerstvé máte na talíři. Radujeme se i tvrdě pracujeme. Tu radost teď sdílíme s vámi.

Na Pálavě je mnoho krásných míst, jedno nám však přirostlo k srdci nejvíce. Kam nás to táhlo, jsme se i pravidelně vraceli. Bezdůvodné procházky, volné myšlenky o smyslech a nesmyslech. Shoda okolností tomuto poutu dala brzy smysl největší - vrátit se zpět ke kořenům. A my jsme dostali možnost tento krásný kus země obdělávat.

foto-56
foto-111

Hospodaření

Sad, který je tu déle, než my sami. Zalitý sluncem, plný života, bohaté půdy, plodných stromů, různorodých rostlin, krásných květů a léčivých bylin. S hospodařením nám pomáhají ovečky, které zde chováme. Co si bereme svojí péčí tomuto místu vracíme. Co nám sad dává připravujeme pak dále pro Vás.

foto-29-1
DSCF6735

Hostina

Nechte hluk a shon za sebou a přijďte si tyto dary vychutnat s námi. Čeho nám je dopřáno, z toho právě vaříme. Ingredience, jejichž dodání plánuje moc nejvyšší zpracováváme s úctou a láskou. Hostina při západu slunce, praskání ohně a obloha plná hvězd. Přijměte pozvání ke stolu, k našemu oltáři. Jestli se pomodlit, tak k matce přírodě, jestli děkovat, tak životu za možnosti, které nám dává.

Chcete-li spolu s námi zakusit výjimečnou energii tohoto místa, pojďme namyslet hostinu přímo pro Vás. V každém ročním období má toto místo své kouzlo. O ty, které chcete pohostit se postaráme, jak nejlépe umíme.

Vytvořme společnou vzpomínku, která utkví v naší paměti a ke které se budeme ještě dlouho s hřejivým pocitem vracet. Oslava života, narození, spojení. Vezměte s sebou své blízké, rodinu, kolegy. My jsme připraveni vytvořit zážitek, který se nezapomíná.

foto-103
foto-118

 

Objednejte si hostinu

© 2021 | vytvořílo: tretri.cz